047 / 433 32 38 plastmont@plast-mont.sk ul. Pekárenská 2, Lučenec

Žalúzie

ISOLINE

Žalúzie Isoline sú vhodné pre prakticky všetky druhy plastových či drevených okien. Ich výhodou je najmä jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a dobrá cena. Sú dodávané vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania a s fixáciou silónovou strunou. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie či sťahovanie lamiel.

ISOLINE ECO

Žalúzie Isoline Eco sú vhodné pre prakticky všetky druhy plastových či drevených okien. Ich výhodou je najmä jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a dobrá cena. K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach.

ISOLINE LOCO

Žalúzie Isoline Loco sú vhodné pre prakticky všetky druhy plastových okien. Sú vyrábané s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá pôsobí veľmi moderne. Je zakončená tenkými plastovými krytkami, ktoré sú rovnakej farby ako samotná lišta.

ISOLINE PRIM

Najnovší typ žalúzii z triedy Isoline. Spája všetky technické či vizuálne prednosti predchádzajúcich modelov. Vďaka spojeniu horného profilu a krycej lišty vzniklo kompaktné riešenie, ktoré odstraňuje nedostatky predchádzajúcich riešení. Ovládanie je zabezpečené tradične retiazkou a k dispozícii máte opäť niekoľko farebných prevedení lamiel.