047 / 433 32 38 plastmont@plast-mont.sk ul. Pekárenská 2, Lučenec

Plastové dverné výplne

  • Moderný, ale aj klasický rustikálny dizajn
  • 15 najpoužívanejších drevodekorov + 5 odtieňov bielej
  • Najlepšia cenová dostupnosť
  • Záruka 5 rokov

Výroba dverných výplní GAVAPLAST prebieha systémom lepenia tvarovaných PVC dosiek a tepelnoizolačných materiálov. Používaný je PVC materiál ktorý je špeciálne vyvíjaný a testovaný práve pre výrobu dverných výplní od popredného svetového výrobcu. Kombináciou tohoto materiálu a správnej konštrukcie jadra výplne dokážeme úplne zamedziť vzniku povrchových trhlín výplne aj pri aplikácii v slnečne exponovaných podmienkach. Na laminovanie PVC dosiek používame výhradne tzv. studené fólie, ktoré absorbujú mnohonásobne menej tepelného žiarenia. Pri použití drevodekoru sa zvyčajne používa jadro Izofix, v prípade hrúbky väčšej ako mm odporúčame použiť jadro (video nizšie), pre výraznú redukciu síl kolmých ma dvernú výplň. Tieto sily sú vyvolané bimetalovým efektom, ktorý vzniká z rozdielu teplôt v exteriéri a v interiéri.

 

 

Výplne GAVA plast sú dodávané a rezané podľa požiadavky zákazníka ale v maximálnom rozmere 850mm x 2000 mm s toleranciou ±2 mm.

Z dverných výplní, ktoré sú prelepené ochrannou fóliou určenou pre prevoz výplní je nutné túto fóliu odlepiť ihneď po montáži dverí.