047 / 433 32 38 plastmont@plast-mont.sk ul. Pekárenská 2, Lučenec

Hliníkové dverné výplne

  • Moderný a nadčasový dizajn
  • Veľký výber nástreku škále RAL farieb
  • V ponuke aj extra veľké rozmery
  • Možnosť vyhotovenia v atraktívnom krídlo prekrývajúcom dizajne s použitím OM systému, pre všetky typy z tejto sekcie
  • Záruka 5 rokov

Hliníkové dverné výplne sú ideálnym riešením aj pre najnáročnejších klientov, najmä vďaka ich perfektným vlastnostiam. Rozmerová stálosť zliatiny hliníku a horčíku umocňuje veľmi ušľachtilý dojem, ktorý tieto dverné výplne vzbudzujú.Nakoľko materiál nie je hydrofóbny neprebiehajú v ňom zmeny vnútorného napätia ani po dlhom čase.

Výplne GAVA Aluminium sa vyznačujú presnosťou opracovania (pri výrobe sa používajú najmodernejšie technológie ako sú rezanie laserom a CNC frézovanie) a moderným, nadčasovým dizajnom.

Hliníkové dverné výplne GAVA Aluminium sa vyrábajú systémom lepenia AL dosiek a termoizolačných materiálov. Po procese lepenia dochádza k naneseniu práškovej farby na povrch hliníkovej zliatiny, neskôr vypáleniu pri 200°C vo vypaľovacej peci. Štruktúra povrchu ako aj farebný odtieň je daný voľbou správneho druhu práškovej farby. Celý dizajn dverovej výplne dokážeme prispôsobiť dizajnu profilového systému.

Pre aplikácie týchto systémov materiál Alunox (nezostávajú po ňom zoxidované otlačky prstov) alebo rôznofarebné kombinácie farebne upraveného hliníkového plechu. Ponúkame aj možnosť voľby rôznych dizajnov tvorených aplikáciami plochých tyčových profilov alebo zváraných rámikov. Veľkým lákadlom sú výplne vyrobené gravírovaním farebných plôch, prípadne v kombinácii s ďalšímí aplikáciami.

V GAVA Aluminium sa štandartne používa jadro XPS, ale pre vsadené výplne hrúbky viac ako 36mm odporúčame voľbu jadra F, pre výraznú redukciu síl kolmých na dvernú výplň. Tieto sily sú vyvolané bimetalovým efektom z rozdielu teplôt v exteriéri a v interiéri.